Pravno svetovanje

V Društvu Svet Staršev iščemo pravnike, ki bi jih zanimalo sodelovanje v vlogi zunanjih svetovalcev na projektu Pravno svetovanje – informiranje in pravno svetovanje staršem in učiteljem v protokolnih postopkih v vzgojno izobraževalnih zavodih, kot so mobbing nad in med pedagogi, delovanje sveta staršev in sveta zavoda, reševanje nasilja nad otroki in učenci ter medvrstniškega nasilja, postavljanje novih smernic v šolski zakonodaji. Vabljeni boste tudi na morebitna snemanja, javne intervjuje in radijske oddaje. Svoj CV nam posredujte na info@drustvo-sst.si ali drustvo.svet.starsev@gmail.com

Za vse prijave se vam zahvaljujemo. Zaradi že popolnjenega delovnega mesta obveščamo vse interesente, da trenutno ne potrebujemo novega kadra.

Hvala za razumevanje,

Nataša Šram, predsednica društva

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja